مقالات آی.اس.آی(ISI)

New Page 1

مقالات آی.اس.آی (Institute for Scientific Information)
ISI با اتکاء بر دانش و تجربه اساتید برجسته در علوم مختلف،می کوشد تا امتیازهای منتشره در مجلات متفاوت را مشخص نموده و در اختیار پژوهشگران و محققین قرار داده تا بتوانند در پیشبرد هرچه بهتر و سریعتر اهداف علمی خود از آنها بهره مند گشته و به نتایج مطلوب دست یابند و از نتایج قابل استناد دیگر پژوهشگران نیز به درستی در مقالات خود استفاده نمایند.
همه پژوهشگران برای دریافت سطوح برتر و دارای اعتبار بیشتر تلاش می کنند تا دستاوردهای علمی خود را در مجلات معتبرتر و ارزشمندتر به چاپ رسانند.
ISI پایگاه داده ای جامع از معتبرترین و مهم ترین مقالات علمی و مجلات چاپ شده در سراسر دنیاست که تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به هریک از آنها را در خود جای داده است.
میتوان بیان نمود که ISI شامل مقالات بسیار در علوم مختلف می باشد که توسط دانشگاه های معتبر بسیاری به چاپ رسیده اند.
امکان دسترسی به این منابع از طریق سرویس ISI Web of Science فراهم گردیده که از این طریق میتوانند متوجه اعتبار علمی مقالات خود شده و حتی تعداد ارجاعات به مقاله ها را مشاهده نمایند.
چنانچه شما به نوبه خود در این زمینه اقدام نمایید، پذیرش مقالات در این مجلات قطعی نمی باشد اما کارشناسان موسسه با پیگیری و پشتیبانی های خود پذیرش شما را تضمین می نمایند و برای پذیرش و چاپ طبق هماهنگی با ژورنال مدنظر به شما هزینه و زمان قطعی خواهند داد و مطابق با موافقت نامه های تنظیم شده عمل می نمایند.

  سامانه اطلاع رسانی،اکسپت و چاپ مقاله

  آدرس

  تهران میدان انقلاب

  ایمیل

  journalha2000@gmail.com

  سبد خرید
  question